تلفن:
چین ظروف آشپزخانه سیلیکون سازنده
Shenzhen ZD Technology Co., Ltd.

ارائه محصولات با قیمت مناسب و با کیفیت بالا به هر مشتری؛ کمک به مشتریان به دست آوردن سود و موفقیت!

خانه

Shenzhen ZD Technology Co., Ltd. کنترل کیفیت

گواهی
کیفیت خوب برس آشپزخانه سیلیکون برای فروش
کیفیت خوب برس آشپزخانه سیلیکون برای فروش
نظرات مشتریان
خدمات بسیار عالی است، محصول عالی است، من آن را بسیار توصیه می کنم.

—— ایریس ساسون، اسرائیل

خدمت رسانی عالی. با کیفیت عالی

—— الکس Demetriou، آفریقای جنوبی

خدمات مشتریان بالا، محصول خوب است، اما نه کیفیت بالا من به دنبال آن بودم. به هر حال خدمات و ارتباطات عالی، امیدوارم فرصت های دیگری برای کسب و کار با این کارخانه داشته باشم.

—— Davide دالت Toso، ایتالیا

من سفارش خود را پیش از زمان دریافت کردم و من با کیفیت کیف چای سیلیکون تحت تاثیر قرار گرفتم. نه تنها آن، میا برای مقابله با استثنایی بود. خدمات کلاس اول! مطمئنا من دوباره سفارش می دهم

—— Lisette Reimche، کانادا

شرکت شگفت انگیز بالا و فراتر از کیفیت عالی رفت

—— کریستوفر Ejimofor، ایالات متحده

محصول عالی، با سفارشی خوشحال است.

—— Sarah Labuda، United States

خدمات خوب

—— ignacio montes de oca، مکزیک

با کاترین و این شرکت خیلی ناراحت شدم. سفارش من به سرعت وارد شد (بسیار تحت تاثیر قرار گرفت) و محصول به نظر می رسد از کیفیت خوب است و من آن را آزمایش و کار می کند عالی است.

—— Pamela Fellows، ایالات متحده

چت IM آنلاین در حال حاضر
مشخصات QC

1 سیستم زنجیره تامین

روش کنترل کیفیت ورودی (IQC)

هدف
برای اطمینان از اینکه کیفیت مواد ورودی مطابق با الزامات کیفیت محصول است، برای جلوگیری از بازرسی غیرمجاز یا بازرسی مواد ناقص به تولید، به منظور اجتناب از مواد معدنی باعث مشکلات کیفیت در تولید می شود.

مواد درگیر
این شامل مواد تولیدی، مواد بسته بندی، مواد معافیت می باشد.

مسئوليت
بازرس IQC مسئول بازرسی، ضبط نتیجه و قضاوت است.

نمونه برداری
ما از استاندارد MIL-STD-105E، نقص AQL عمده 1: 0، نقایص جزئی 1.5 استفاده می کنیم.

پس از بازرسی
بازرس IQC IQC Qualified را بر روی مواد پذیرفته شده برچسب گذاری می کند. اگر مواد قابل قبول نیست، کارکنان به مدیر بخش QC و مدیریت کارخانه گزارش خواهند داد. اگر به دلیل تولید فوری یا سایر دلایل خاص، کارکنان Accept on Deviation را تایید می کنند و گزارش می دهند
مقدار به بخش خرید. مواد IQC نامنظم به عنوان غیرقانونی برچسب گذاری می شوند و به تامین کنندگان بازگردانده می شوند

2 سیستم مدیریت تولید

برای ارائه محصولات با کیفیت خوب، ما R & Ddepartment، سیستم آموزش کارکنان، نمودار جریان روشن و بسیاری از ماشین آلات پیشرفته و تجهیزات را راه اندازی کردیم

روش های کنترل آموزش کارکنان

پس از آنکه یک کارگر جدید استخدام شد، قبل از اینکه کار خود را آغاز کند، آموزش کامل انجام خواهد شد تا اطمینان حاصل شود که دانش خود را به اندازه کافی از کار و تمام مراحل درک کند. نمودار جریان تولید و اسناد برای هر کارگر برای انجام کار روشن است.
اهداف آموزش کارکنان
الزامات توانایی موقعیت مربوط به کیفیت را تعیین کنید و آموزش های لازم را برای کارکنان برای برآورده شدن الزامات مشخص ارائه دهید.

محتوای آموزشی کارمند جدید
آموزش پایه شرکت: از جمله مشخصات شرکت، نظارت بر کارکنان، سیاست های کیفیت و اهداف کیفیت، کیفیت، ایمنی و آگاهی محیط زیست، قوانین و مقررات مربوطه، استانداردهای سیستم مدیریت کیفیت و سایر آموزش های پایه دانش. ظرف یک ماه پس از ورود به شرکت، توسط وزارت اداره برگزار می شود.

آموزش مهارت های مهارت: مطالعه استانداردهای محصول ملی، استانداردهای شرکت، فرآیند و روش ها، عملکرد تجهیزات مورد استفاده، مراحل عملیات، اقدامات احتیاطی و اقدامات احتمالی، و غیره توسط مدیر فنی برگزار می شود. کارکنان باید قبل از شروع کار، ارزیابی را انجام دهند.

3 سیستم QC

کنترل کیفیت شامل بازرسی در مورد کار در فرآیند و محصولات تمام شده است. ما اطمینان داریم که هر محصول با توجه به استانداردهای بین المللی مورد بررسی و آزمایش قرار می گیرد.

اهداف
برای کنترل و مقابله با محصولات ورودی نامنظم و محصولات به پایان رسید، برای اطمینان از کیفیت محصول شرکت به منظور رعایت الزامات.

دامنه قابل اجرا

این روش برای کنترل همه مواد، محصولات کار در فرآیند و محصولات به پایان رسید.

گروه ها مشارکت دارند

بخش فنی، کارگاه تولید و انبار.

کنترل کامل محصولات بدون محدودیت

راه برای مقابله با محصولات نهایی نامحدود توسط کارکنان QC پیدا شده است
اگر تعداد کمی محصولات نهایی با کیفیت توسط کارکنان QC پیدا شود، کارکنان فرم پردازش بد محصولات را پر خواهند کرد تا کارگاه را برای تعمیر آن اطلاع دهند. کارکنان QC پس از تعمیر، دوباره آن را بررسی می کنند و محصولات واجد شرایط در انبار قرار می گیرند با کالاهای دیگر؛ اگر یک دسته کامل نامحدود باشد، کارکنان QC "فرم پردازش محصولات بد" را برای اطلاع رسانی به کارگاه برای بازتولید آن، پر خواهند کرد.

راه برای مقابله با محصولات نامحدود در بازرسی مشتری یافت می شود
اگر محصول غیرقابل قبولی توسط بازرسی مشتری پیدا شود، اداره فروش "فرم گزارش بازبینی نامناسب" را به واحد فنی با نمونه غیرقابل انکار (مشتری ارائه شده) ارسال خواهد کرد. کارکنان بخش فنی تجزیه و تحلیل، گزارش تجزیه و تحلیل و آماده سازی اقدامات اصلاحی و پیشگیرانه را ارائه می دهند.

این کارگاه اقدامات اصلاحی را انجام می دهد و دوباره کار می کند.
پس از اجرای دوباره کار، کیفیت توسط کارمندان QC و بازرسی مشتری بررسی خواهد شد. اگر بازرسی مشتری را تصویب نکند، برای دفع واجد شرایط خواهد بود. راه برای مقابله با محصولات نامحدود که توسط مشتریان بازپرداخت می شود. بخش کیفیت فنی با توجه به نمونه های نامناسب مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد و اقدامات اصلاحی و پیشگیرانه مربوطه را در فرم گزارش بازرسی غیرقابل انطباق صادر شده توسط بخش فروش ارائه می دهد. کالای بازگشتی می تواند توسط کارگاه برگزار شود که بازرسی کامل، مرتب سازی و آمار را سازماندهی می کند و سپس گزارش های آماری و نمونه های نامنظم را با هم به بخش فنی ارسال می کند. بعد از بازسازی، کالاهای بدون بازرسی به انبار منتقل نخواهند شد. برای این کالاها که قادر به انجام دوباره کار نیستند، کارخانه مجددا تولید می کند.

4 بسته بندی سیستم

1. مهم نیست که بسته ای که شما نیاز دارید، در بسته بندی کوچک، رول، جعبه، کیسه های پلی، کیسه های پلی کربنات، کیسه های پلاستیکی بافته شده، و یا پالت، ما تجربه داریم که همه آنها را اداره کنیم.

2. هر جعبه و کارتن یک برچسب دارد. اگر یک مشتری به قالب یا اندازه خاصی نیاز داشته باشد، کارکنان آن را نیز اداره می کنند.

3. بر روی برچسب، مدل محصول، تعداد دسته ای، کمیت، پیاده سازی شماره استاندارد، تاریخ تولید و سایر علائم موجود است.

4. جعبه باید قادر به اطمینان از آن در شرایط عادی حمل و نقل و ذخیره سازی باشد، و محصول با شوک، دستکاری، رطوبت و گرد و غبار آسیب نخواهد گذاشت.

5 سیستم مدیریت انبار

روش کار مدیریت انبار برای اطمینان از اینکه مواد و محصولات نگهداری شده در انبار تحت شرایط خوب و نگهداری هستند.

روش مدیریت انبار
1. روش های انبار
قبل از اینکه بتوانید ذخیره کنید، تمام محصولات و مواد باید توسط اداره کیفیت بررسی و تایید شوند. با توجه به سوابق بازرسی، کارکنان انبار فرم "ذخیره سازی" را برای دریافت مواد ذخیره می کنند. مواد مختلف باید با توجه به شرایط مکان ذخیره شوند.
2. ذخیره انبار مواد ذخیره سازی کنترل
انبار باید تهویه و خشک شود، و باید باران، رطوبت، اقدامات مقاوم در برابر آتش باشد. مواد انبار باید منظمی، تمیز و منظم (بدون گرد و غبار، بدون زباله، بدون آوار) قرار دهید. محتوای برچسب انبار باید کامل، روشن و صحیح باشد تا بررسی موجودی را تسهیل کند و بتوان آن را آسان یافت. مواد انبار موجود در خرابی، خرابی یا آسیب باید در زمان معین و در انبار حذف شوند.

3. روش های خارج از بورس
مواد باید دقیقا بررسی شود. مراحل باید توسط شخص مجاز امضا شود. خروجی کالاهای به پایان رسید باید با فرم تحویل واحد فروش انجام شود.
4. موجودی انبار
در 30 دسامبر هر ماه، کارکنان موجودی موجود در انبار را بررسی می کند و اسناد مربوطه را جمع آوری می کند. مشکل موجود در موجودی انبار باید شناسایی شود و به کمک تیم به سرعت به تیم مدیریت گزارش شود.

6 سیستم بازرسی قبل از خروج کارخانه

قبل از ارسال محصولات به مشتریان، ما استانداردهای دست زدن، ذخیره سازی، بسته بندی، حفاظت و علامت گذاری را دنبال می کنیم تا اطمینان حاصل شود که محصولات در وضعیت خوبی قرار داشته باشند.

1. دستکاری
A. استفاده از چرخ دستی ها و لیفتراک ها برای ارسال کالاهای آماده به انبار؛
B. استفاده از محموله، حمل و نقل راه آهن، حمل و نقل هوایی یا حمل و نقل هوایی برای تحویل کالا به مشتریان؛
C. اگر تحویل در دریای خزر، اقدامات ضد بارندگی، ضد سقوط، ضد فشار و ضد برخورد انجام شود.
2. تحویل
با توجه به "سیاست مدیریت انبار"، کارکنان انبار به دنبال روش های صادراتی برای اطمینان از کیفیت محصولات خود هستند
فرآیند تحویل کارکنان فروش محصولات را طبق الزامات قرارداد قبل از تحویل بررسی می کنند. در عین حال کارکنان نیاز به برآوردن مشکلات در راه تحویل و اقدامات محافظتی دارند. در فرایند حمل و نقل، ما همیشه باید کیفیت محصولات را بررسی کنیم. تا زمانی که مسئله ای وجود داشته باشد که ممکن است بر روی کیفیت تاثیر بگذارد، ما باید فورا با آن برخورد کنیم، تا آسیب به محصول نباشد. در حین حمل و نقل، اگر به علت حادثه ای که کیفیت کالا را تحت تأثیر قرار می دهد، کارکنان باید بلافاصله به تیم مدیریت گزارش دهند تا اطمینان حاصل شود که کالاهایی که به مشتریان تحویل داده می شود. هنگامی که محصول به مقصد می رسد، باید توسط گیرنده امضا شود. در صورت درخواست مشتری برای ارائه گواهینامه کیفیت محصول یا صدور گواهینامه سیستم کیفیت، ما باید سعی کنیم به نیازهای مشتریان برسیم.

7 سیستم خدمات پس از فروش

ما یک روش استاندارد برای رسیدگی به شکایات مشتری پس از فروش دارد.

1. هنگامی که مشتری به فروشنده فروشنده مسائل کیفیت اطلاع دهد، فروشنده باید ظرف یک روز کاری پاسخ دهد و "ورق پردازش محصولات ضعیف" را به بازاریاب کارخانه ارسال کند و بازرگان به بخش فنی گزارش می دهد.
2. بخش فنی آن را تجزیه و تحلیل می کند، راه حل برای مقابله با آن را تعیین می کند، و بازخوردی را برای کارکنان فروش می دهد.

3. بخش فروش تصمیم به تعمیر، بازپرداخت، بازگشت، بازپرداخت و غیره به مشتری می دهد.

گواهینامه ها
 • Shenzhen ZD Technology Co., Ltd.

  استاندارد:ISO9001

  عدد:42827

  تاریخ صدور:2016-11-15

  تاریخ انقضا:2021-06-27

 • Shenzhen ZD Technology Co., Ltd.

  استاندارد:ISO14001

  عدد:44963

  تاریخ صدور:2018-06-27

  تاریخ انقضا:2021-06-27

 • Shenzhen ZD Technology Co., Ltd.

  استاندارد:ISO18001

  عدد:H2703

  تاریخ صدور:2018-06-27

  تاریخ انقضا:2021-03-12

 • Shenzhen ZD Technology Co., Ltd.

  استاندارد:SGS-FDA

  عدد:No. CANEC1902308301

  تاریخ صدور:2019-02-25

  تاریخ انقضا:2020-02-25

 • Shenzhen ZD Technology Co., Ltd.

  استاندارد:SGS-LFGB

  عدد:No. CANEC1902303601

  تاریخ صدور:2019-02-26

  تاریخ انقضا:2020-02-26

اطلاعات تماس
Shenzhen ZD Technology Co., Ltd.

تماس با شخص: Miss. Jessie

تلفن: 0086-15999964606

فکس: 86-755-23084679

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

Shenzhen ZD Technology Co., Ltd.
306-309، ساختمان D، پارک فناوری و نوآوری Huayuan، Laodong Rd، Bao'an District، Shenzhen 518102، China
تلفن:86-755-23080249
Mobile Site Privacy Policy چین کیفیت خوب ظروف آشپزخانه سیلیکون تامین کننده. © 2019 - 2020 siliconekitchen-utensils.com. All Rights Reserved.